Futsal klub Stripy premagal Bronx Škofije

datum objaveObjavljeno / 06.11.2018 14:20

Članska ekipa škofjeloškega Futsal kluba Stripy je v 6. krogu 1. Slovenske futsal lige opravila veliko delo in v športni dvorani Trata priigrala nove tri točke!

Izjemno zanimivo in izenačeno srečanje v petek zvečer je še tri minute pred koncem nakazovalo, da se bo končalo z delitvijo točk. Nato pa so se gostje iz ekipe Bronx Škofije odločili, da poizkusijo z vratarjem v polju in odnesejo domov zmago - a so se ušteli. V zadnjih minutah je tako padlo še pet zadetkov in končni izid srečanja je bil 8:5. To je bila druga zaporedna domača zmaga Stripyja, ki ostaja na 6. mestu prvenstvene lestvice.

Naslednja priložnost za nove točke bo že ta petek, ko bodo gostovali v Ivančni Gorici, ki je trenutno osma