Rokometaši Alplesa z zmago v novo sezono!

datum objaveObjavljeno / 07.10.2019 14:20

Rokometaši Alplesa so v prvem krogu gostili ekipo Kronos iz Logatca in zabeležili zanesljivo zmago. Že v samem začetku tekme so zagospodarili na igrišču in hitro povedli s petimi goli prednosti, ki so jo držali vse do polčasa. Vendar se gostje niso predajali in so se na začetku drugega polčasa približali na le dva gola zaostanka, a so se Železnikarji zbrali in pobegnili na +7. Tokrat so prednost mirno pripeljali do konca in zanesljivo zmagali z 28:21. Pri domačih so kar štirje igralci dosegli 5 zadetkov!

Fantje trenutno zasedajo celo prvo mesto na lestvici in seveda se bodo tam skušali čim dlje obdržati. Prihodnji vikend so prosti, 19. oktobra pa sledi nova domača tekma in sicer proti ekipi Jadran Hrpelje Kozina.