
Zanimive teme
Objavljeno / 24.04.2026 14:07 Prostovoljno gasilsko društvo Škofja Loka deluje neprekinjeno že 150 let in je najstarejše gasilsko društvo na Gorenjskem. Jubilej so proslavili včeraj, s slavnostno sejo, na katero so povabili tako svoje člane kot predstavnike sosednjih gasilskih društev, počastili pa so jih tudi minister za obrambo Borut Sajovic, poveljnik Gasilske zveze Slovenije Zvonko Glažar in predsednik Gasilske zveze Gorenjske Jože Derlink, pa seveda predsednik Gasilske zveze Škofja Loka Janez Tratnik in škofjeloški župan Tine Radinja.
posnetek 6803 KB
ARHIV
ISKANJE


