Matjaž Žura odslej vršilec dolžnosti direktorja OZG-ja

datum objaveObjavljeno / 03.06.2026 14:05

Svet Osnovnega zdravstva Gorenjske je na včerajšnji seji imenoval Matjaža Žuro za vršilca dolžnosti direktorja zavoda. 16. aprila so ga sicer predlagali za direktorja OZG-ja za nov mandat, ker pa morajo njegovo imenovanje potrditi še občine ustanoviteljice, so ga za največ 12 mesecev imenovali za vršilca dolžnosti. Sedanji mandat se mu namreč izteče konec junija.

V zavod Osnovno zdravstvo Gorenjske se povezuje 18 občin ustanoviteljic. Vse morajo potrditi predlaganega direktorja, česar pa kranjski mestni svet na seji prejšnji teden ni storil in zahteva ponovitev razpisa.

ARHIV
Prelistajte arhiv Radia Sora
ISKANJE
DOGODEK TEDNA

Na Radiu Sora izbiramo nov dogodek tedna! Svoj glas lahko oddate enemu od šestih predlogov: