V Bohinju začela delovati ekipa nujnega reševalna vozila
Objavljeno / 03.06.2026 14:05 Za izboljšanje dostopnosti do nujne medicinske pomoči so v Bohinju z začetkom junija vzpostavili ekipo nujnega reševalnega vozila. Gre za pomembno izboljšanje varnosti prebivalcev in obiskovalcev območja, do katerega je zlasti v poletnem času zaradi prometnih zastojev z Bleda dolga pot.
Ekipa je začela delovati v ponedeljek in bo v Bohinju prisotna čez dan vse dni v letu. Aktivirala se bo preko klica na številko 112 in delovala iz prostorov Zdravstvenega doma Bohinj.
Od 22. junija do 4. septembra bo znova delovala tudi turistična ambulanta. (STA)
ARHIV
ISKANJE


