ŠPORT

To soboto bo v Škofji Loki prvič potekalo testiranje SLOfit za odrasle

datum objaveObjavljeno / 16.05.2024 14:05

To soboto bo v Škofji Loki prvič potekalo testiranje SLOfit za odrasle. Testiranje pripravljata skupaj škofjeloški zavoda za šport in Fakulteta za šport, pravi

Liga Nova KBM: V Novem mestu začetek polfinalne serije, Ločani izpadli v četrtfinalu

datum objaveObjavljeno / 14.05.2024 14:05

V Novem mestu bo nocoj ob 20-ih prva tekma polfinalne serije med Krko in Kansai Helios Domžalami. Pomerili se bosta ekipi, ki se zelo dobro poznata, saj bo to njun četrti medsebojni obračun v

V Tacnu danes občinsko prvenstvo v atletiki za medvoške osnovnošolce

datum objaveObjavljeno / 09.05.2024 14:05

Na stadionu Policijske akademije v Tacnu poteka danes občinsko prvenstvo v atletiki za medvoške osnovnošolce. Kot je povedala Ines Iskra iz javnega zavoda Sotočje, je

Košarkarjem LTH Castingsa ni uspel preboj v polfinale

datum objaveObjavljeno / 08.05.2024 14:05

Košarkarjem LTH Castingsa preboj v polfinale ni uspel. Na včerajšnji drugi četrtfinalni tekmi je spet slavila tudi sicer favorizirana novomeška Krka, ki je Ločane v Škofji Loki premagala z 82:89.

Loške košarkarje čaka drevi druga četrtfinalna tekma

datum objaveObjavljeno / 07.05.2024 14:05

Loške košarkarje čaka drevi druga četrtfinalna tekma za preboj v polfinale lige Nova KBM. V domači dvorani Poden bodo gostili novomeško Krko, ki je sicer na prvem srečanju v soboto slavila z 98:74.

LTH Castings v prvi četrtfinalni tekmi izgubil proti Krki

datum objaveObjavljeno / 06.05.2024 14:05

Novomeška Krka je v soboto zvečer v domači dvorani gostila prvo četrtfinalno tekmo proti loški ekipi LTH Castings. Kljub zaostanku v prvi četrtini so gostitelji zmagali z 98:74. Trener

Tek 4 mostov se bliža!

datum objaveObjavljeno / 29.04.2024 14:05

Tek 4 mostov se bliža! Škofja Loka bo tekla v soboto, 15. junija, nočnemu teku pa se bodo tudi letos pridružili vrtčevski in osnovnošolski teki ter tek za edinost in tek zlate

Celjani v zadnji minuti do zmage na loškimi rokometaši

datum objaveObjavljeno / 22.04.2024 14:05

Rokometaši Urbanscape Loke so v soboto v domači dvorani Poden gostili Celje. Tekma se je v korist gostov prevesila v zadnji minuti in se končala s 27:26. Tretjeuvrščeni 26-kratni državni prvaki so

LTH Castings je v četrtfinalu Lige Nova KBM!

LTH Castings je v četrtfinalu Lige Nova KBM! V soboto so prvič v sezoni premagal Šentjur in se z dvanajsto zmago na sredini lestvice izenačil s Termami Olimia in GGD Šenčurjem. Trener

Košarkarice Triglava bodo gostile drugo polfinalno tekmo

datum objaveObjavljeno / 19.04.2024 14:05

Košarkarice Triglava bodo gostile drugo polfinalno tekmo! Prvo so v sredo v Celju dobile domačinke, ki so Kranjčanke predvsem na račun 2. polčasa premagale z 81:54. Nocojšnje drugo srečanje se bo na