Rokometaši Alplesa nadigrali Kronos!

datum objaveObjavljeno / 11.02.2020 14:20

V soboto so se na parket vrnili tudi rokometaši Alplesa Železniki, ki igrajo v 2. rokometni ligi. V športni dvorani v Logatcu so se pomerili z domačim Kronosom in visoko zmagali.

Železnikarji so že na samem začetku tekme stopili na plin in si do polovice prvega polčasa priigrali 5 zadetkov prednosti, na polčas pa odšli z rezultatom 11:17. Tudi v drugem polčasu so na igrišču prevladovali igralci Alplesa, ki so do konca svojo prednost še nadgradili in tekmo zaključili z rezultatom 20:31. Na lestvici se je tako ekipa Alplesa povzpela na drugo mesto, saj je ekipa Pomurja izgubila v Cerkljah. Drugo mesto ob koncu sezone vodi v 1. B rokometno ligo, kar je tudi cilj.

Prihodnji vikend so rokometaši prosti, nato pa sledi zahtevno gostovanje pri Jadranu v Kozini.