Squash klub Škofja Loka na državnem prvenstvu z več kandidati za najvišja mesta
Objavljeno / 30.05.2026 14:05 V Squashlandu v Ljubljani poteka danes člansko posamično državno prvenstvo v squashu, kjer naslove branita Luka Kustec in Pika Rupar, oba člana Squash kluba Škofja Loka. Za najvišja mesta ima škofjeloški klub še nekaj želez v ognju, predvsem so veseli ponovnega nastopa Nine Kustec, ki se hitro vrača na tekmovanja po rojstvu prvega otroka. Kandidatki za najvišja mesta sta tudi Sara Kavtičnik in Manca Demšar, obe članici loškega kluba in reprezentantki Slovenije. Pri fantih ima veliko možnosti za dober rezultat tudi Gal Ravnikar, ki je prav tako letos zastopal reprezentanco Slovenije na Ekipnem evropskem prvenstvu 3. divizije.


